Home »  Fotogalerie »  2012 »  PilsenKIT 2012

PilsenKIT 2012

26. 8. 2012

Poslední srpnový víkend jsme se zúčastnili tradiční plzeňské modelářské akce - PilsenKIT 2012. Na sobotu 26. srpna se do areálu sportovní střelnice SSK Dukly Plzeň v Lobzích sjelo několik stovek modelářů z České republiky i ze zahraničí. Naše sdružení, společně s dalšími kluby vojenské historie, pak na tomto modelářském setkání tvořilo doprovodný program.

Na pozvání klubu 26th Infantry Division z Prahy jsme se připojili k táboru Američanů a představili své výstavky. Členové britské sekce klubu zde vystupovali jako příslušníci britských jednotek SAS a členové americké sekce jako nekonkretizovaná pěší jednotka americké armády. Kromě výstav s kometářem jsme se zapojili také do krátké bojové ukázky, která neměla reálné historické zasazení. Ve volnějších chvílích jsme si zahráli baseball, neboť rozlehlý prostor střelnice nabízel ideální podmínky. Našli jsme si také čas projít vystavené soutěžní modely, mezi kterými byly i modely dvou členů našeho klubu, Honzy a Davida, které patřily k těm velmi zdařilým.

Akci jsme si užili. Zájem návštěvníků by mohl být sice větší, ale dobře jsme si uvědomovali, že tvoříme doplňkový program, neboť návštěvíky PilsenKITu lákají především modely. Ale i ukázka historické techniky vzbuzovala zájem, zvláště když někteří modeláři mohli nafotit detaily, které jim budou nápomocny k tvorbě krásných modelů. Doufáme, že jsme lidi zaujali. Nám se akce líbila, a rádi se zase zúčastníme.

Google+ Google+ Youtube Twitter
Aktuality

Nové fotografie!

11.10.2017

Do Fotogalerie jsme vložili fotografie z poslední akce, kterou jsme nazvali "Hotel Adolf". 

Nové fotografie!

04.04.2017

Do Fotogalerie jsme přidali nové fotografie z našeho únorového cvičení. 

Nové fotografie!

06.03.2017

Po dlouhé době jsem přidali nové fotky ze vzpomínkové akce, které jsme se zúčastnili v únoru letošního roku. Najdete je v sekci Fotogalerie


Naše projekty

Plzeň 1945
Back to 1945

Naši partneři

ČsOL Patton Memorial Pilsen


Výběr jazyka

Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen

- Select Language -