Home »  Fotogalerie »  2013 »  Střelecký den DDM Třemošná

Střelecký den DDM Třemošná

25. 10. 2013

Již delší dobu je naše sdružení v kontaktu s Domem dětí a mládeže v Třemošné, který projevil zájem o navázání spolupráce. Dnes se konečně podařilo zorganizovat společnou akci a my měli možnost přispět ke střeleckému dni, který DDM pořádal.

Celý program pro děti, kterých se nakonec sešlo přes dvacet, začal ve dvě hodiny odpoledne. Některé děti dorazily i s rodiči - potěšilo nás, že i z jejich strany jsme se setkali s pozitivními ohlasy. Šest členů našeho sdružení si pro děti připravilo zábavný program. Přivezli jsme jim na ukázku jak náš jeep, tak i zbraně. Nejdříve náš člen Petr Tolar uvedl děti zajímavou přednáškou o druhé světové válce, úkolech spojenců během těchto bojů a samozřejmě již zmiňovaných zbraní, když se jednalo o střelecký den. Děti byly nadšené a kladly nám mnohé otázky.

Nejvíce ale děti zaujaly samotné střelby. Pro děti jsme nachystali tři stanoviště, kde se střílelo jak ze vzduchovek, tak ze zbraní airsoftových. U všech se tvořily fronty a děti se předháněly v počtech zásahů do terče. DDM si připravil stanoviště, kde se střílelo z luků a házelo oštěpem. Nakonec si všechny děti odnesly na památku diplomy.

Google+ Google+ Youtube Twitter
Aktuality

Nové fotografie!

11.10.2017

Do Fotogalerie jsme vložili fotografie z poslední akce, kterou jsme nazvali "Hotel Adolf". 

Nové fotografie!

04.04.2017

Do Fotogalerie jsme přidali nové fotografie z našeho únorového cvičení. 

Nové fotografie!

06.03.2017

Po dlouhé době jsem přidali nové fotky ze vzpomínkové akce, které jsme se zúčastnili v únoru letošního roku. Najdete je v sekci Fotogalerie


Naše projekty

Plzeň 1945
Back to 1945

Naši partneři

ČsOL Patton Memorial Pilsen


Výběr jazyka

Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen

- Select Language -