Home »  Fotogalerie »  2013 »  Autumn Training Camp britské sekce

Autumn Training Camp britské sekce

11. - 13. 10. 2013

  O víkendu od 11. do 13. října uspořádala britská sekce našeho sdružení training camp, který se nesl v duchu výcviku britské pěchoty. Během pátku a soboty byly prověřeny jak fyzické schopnosti, tak i znalosti nás všech.

  Na programu byly průzkumy okolí, kopání zákopů, pořadová cvičení. Na odpoledních přednáškách jsme se seznámili s britským druhoválečným vybavením - minohledačkou 4A a vysílačkou WS38. Dále jsme si zopakovali základy boxu, se kterým jsme začali již na jarním training campu.
   Zajímavým zpestřením byly prvky výcviku britských výsadkářů. Prvním byl sprint na 91 m, na který britští výsadkáři dle originálních příruček měli časový limit 16 sekund. Druhou náročnou zkouškou byl běh s raněným na zádech na 182 m - ten bylo třeba zvládnout během 2 minut. Potěšilo nás, že všichni naši muži tyto limity splnili.
   Večery jsme věnovali přednáškám a připraven byl i kvíz, který prověřil jak naše znalosti z oblasti výstroje, výzbroje a historie námi představovaných jednotek, tak i z dějin druhé světové války.

 

Google+ Google+ Youtube Twitter
Aktuality

Nové fotografie!

11.10.2017

Do Fotogalerie jsme vložili fotografie z poslední akce, kterou jsme nazvali "Hotel Adolf". 

Nové fotografie!

04.04.2017

Do Fotogalerie jsme přidali nové fotografie z našeho únorového cvičení. 

Nové fotografie!

06.03.2017

Po dlouhé době jsem přidali nové fotky ze vzpomínkové akce, které jsme se zúčastnili v únoru letošního roku. Najdete je v sekci Fotogalerie


Naše projekty

Plzeň 1945
Back to 1945

Naši partneři

ČsOL Patton Memorial Pilsen


Výběr jazyka

Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen

- Select Language -