Home »  Fotogalerie »  2014 »  Back to 1945

Back to 1945

22. 11. 2014

V sobotu 22. listopadu 2014 se v Plzni konal tradiční dobový večírek Back to 1945. Oproti předchozím ročníkům však nastala změna na pozici organizátorů a po plzeňských Rangers toto břímě na jejich návrh a po vzájemné domluvě převzal náš spolek Tommy & Yankee. 

Snažili jsme se však zachovat vše, co od této akce její návštěvníci očekávají, a doufáme, že se nám to podařilo. Rozhodli jsme se pro zachování tradičního kankánového vystoupení, ačkoliv se nekonalo o půlnoci jako jindy. Zachovali jsme také zákaz vstupu účastníkům v uniformách spojených s nacistickým režimem, podobně jako tomu bylo v posledních letech. Víme, že i mezi lidmi, kteří se v tomto koníčku věnují německé armádě, jsou rozumní lidé, však mezi nimi máme řadu přátel, ale i s ohledem na typ akce (při níž se konzumuje alkohol) jsme zůstali u již zavedeného. Ostatně, pravidelní návštěvníci večírku jsou na to již zvyklí a někteří se tomu bez problému přizpůsobují, za což jim děkujeme. 
Příliš nových věcí jsme zavádět nechtěli, a ani nemohli. Jednalo se o první rok našeho pořadatelství a museli jsme nejprve zjistit co a jak. Nově jsme vytvořili webové stránky akce (www.backto1945.cz) a založili nový e-mail určený pro rezervaci. 

Večer samotný se nesl v poklidném duchu, bez závažnějších problémů a konfliktů. Rádi jsme viděli všechny známé tváře a poznali nové. Všem návštěvníkům patří náš velký dík, za účast samotnou i za jejich slušné chování. Kamarádům od Rangers patří náš dík za spolupráci a cenné rady. Stejně tak s námi ochotně spolupracovali i hudebníci z Pilsner Jazz Bandu, a děkujeme též taneční skupině Diamonds Dance Group za jejich vystoupení. 
A dík patří i všem členům našeho spolku, kteří se na přípravě akce podíleli.

Snad se podobně vydaří i příští rok, který se ponese v duchu sedmdesátého výročí konce druhé světové války.


Foto by Jan „Wolfchen“ Vlček

__________________________
Další fotografie a videa z akce lze nalézt přes FB zde: https://www.facebook.com/events/1452590894963227/

Google+ Google+ Youtube Twitter
Aktuality

Nové fotografie!

11.10.2017

Do Fotogalerie jsme vložili fotografie z poslední akce, kterou jsme nazvali "Hotel Adolf". 

Nové fotografie!

04.04.2017

Do Fotogalerie jsme přidali nové fotografie z našeho únorového cvičení. 

Nové fotografie!

06.03.2017

Po dlouhé době jsem přidali nové fotky ze vzpomínkové akce, které jsme se zúčastnili v únoru letošního roku. Najdete je v sekci Fotogalerie


Naše projekty

Plzeň 1945
Back to 1945

Naši partneři

ČsOL Patton Memorial Pilsen


Výběr jazyka

Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen

- Select Language -