Home »  Fotogalerie »  2014 »  Autumn Training Camp britské sekce

Autumn Training Camp britské sekce

17. - 19. 10. 2014

Náplní našeho podzimního training campu bylo plno rozličných aktivit. Náš početní stav doplnili také přátelé z Prahy.

Páteční večer jsme věnovali taktickému přesunu v noci a obcházení hlídek. Druhý den ráno jsme se po rozcvičce a snídani vydali na nedalekou střelnici, kde si každý mohl vyzkoušet střelbu z ostrých zbraní. Jmenovitě britské pušky Lee Enfield a pistolí Browning HP35, Colt 1911 a revolveru Webley .38. Potrénovali jsme druhoválečný styl střelby a dbali zejména na bezpečnost při manipulaci se zbraněmi.
Po návratu do našich "kasáren" nás čekalo čištění zbraní po střelbách a oběd. Po obědě bylo na programu pořadové cvičení se zbraní i beze zbraně. Příslušnice A.T.S. prodělaly kurz řízení  jeepu. Poté celá skupina pracovala na budování improvizované překážkové dráhy, jejíž součástí byl i výcvik útoku s bajonetem, který všechny velmi bavil. Také lanová překážková dráha byla zábavným bodem programu.
Kromě toho jsme si také vysvětlili práci s minohledačkou, což jsme následně vyzkoušeli v praxi s funkčním poválečným typem britské minohledačky. Každý měl za úkol vyhledat dvě nástrahy a přesně je lokalizovat.
Již za soumraku jsme tradičně absolvovali lekce boxu. Náplní sobotního večera byl běh v bojové ústroji na čas. Trasa měřila okolo šesti kilometrů.
V neděli ráno jsme sbalili své kitbagy a vyrazili domů.

Google+ Google+ Youtube Twitter
Aktuality

Nové fotografie!

11.10.2017

Do Fotogalerie jsme vložili fotografie z poslední akce, kterou jsme nazvali "Hotel Adolf". 

Nové fotografie!

04.04.2017

Do Fotogalerie jsme přidali nové fotografie z našeho únorového cvičení. 

Nové fotografie!

06.03.2017

Po dlouhé době jsem přidali nové fotky ze vzpomínkové akce, které jsme se zúčastnili v únoru letošního roku. Najdete je v sekci Fotogalerie


Naše projekty

Plzeň 1945
Back to 1945

Naši partneři

ČsOL Patton Memorial Pilsen


Výběr jazyka

Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen

- Select Language -