Home »  Fotogalerie »  2015 »  Vánoční pochod

Vánoční pochod

27. 12. 2015

V neděli 27. prosince 2015 se uskutečnil již tradiční „Vánoční pochod“ našeho spolku, který se opět nesl ve volném výběru outfitu a jednotky, za kterou členové spolku na akci mohli vyrazit. Někdo tak netradičně zvolil vzhled ženisty americké 83. pěší divize, střelce 10. horské divize a mnoha dalších amerických jednotek, nechyběl však na naší straně ani britský výsadkář či člen francouzské rezistence. Naše pozvání na tuto akci ukončující sezónu roku 2015 přijali také členové Honvéd - Historical Reenactment Group a KVH Soldaten, kteří nám během celého uplynulého roku byli zdatnými soupeři hned v rámci několika akcí.

Společně jsme letos vyrazili prozkoumat novou lokalitu na jižním Plzeňsku mezi Chotěšovem a Stodem a zdolat zde místní Křížový vrch se starým kostelíkem. I přesto, že je prosinec, tak nám „jarní“ počasí během celého dne více než přálo a procházku na čerstvém vzduchu po vánočním přejídání všichni přítomní velice uvítali. Navíc se celý pohod nesl v přátelské atmosféře a v čilých hovorech nejenom o zážitcích z letošních akcí, ale také o společných plánech na další rok.

Fotografie: Štěpánka Skálová, Simona Beránková

Google+ Google+ Youtube Twitter
Aktuality

Nové fotografie!

11.10.2017

Do Fotogalerie jsme vložili fotografie z poslední akce, kterou jsme nazvali "Hotel Adolf". 

Nové fotografie!

04.04.2017

Do Fotogalerie jsme přidali nové fotografie z našeho únorového cvičení. 

Nové fotografie!

06.03.2017

Po dlouhé době jsem přidali nové fotky ze vzpomínkové akce, které jsme se zúčastnili v únoru letošního roku. Najdete je v sekci Fotogalerie


Naše projekty

Plzeň 1945
Back to 1945

Naši partneři

ČsOL Patton Memorial Pilsen


Výběr jazyka

Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen

- Select Language -