Home »  Fotogalerie »  2016 »  2nd Recon Troop v údolí řeky Élorn (klubové cvičení)

2nd Recon Troop v údolí řeky Élorn (klubové cvičení)

2.-3. 7. 2016

Přinášíme vám malé zpětné fotografické ohlédnutí k prvnímu červencovému víkendu, během kterého členové našeho spolku absolvovali dvoudenní cvičení v terénu. Celou akci jsme tematicky zasadili do druhé poloviny srpna roku 1944.

Tehdy se americká 2. pěší divize přiblížila na dosah významnému přístavu Brest na severozápadě Francie, o který následně za pomoci dalších spojeneckých jednotek svedla tvrdé boje s německým protivníkem. Konkrétně jsme se rozhodli ztvárnit příslušníky 2nd Reconnaisance Troop (průzkumný oddíl) dotyčné divize, kteří se ve zmíněný čas při svých průzkumných výpravách pohybovali v náročném prostředí kolem řeky Élorn ústící právě k Brestu. I my jsme si proto pro svoji akci a navození daného tématu vybrali velmi podobný terén, který nám poskytlo rozmanité okolí řeky Berounky nedaleko Plzně. V rámci tohoto cvičení členové jednotky absolvovali několik teoretických instruktáží věnovaných nejenom právě samotným průzkumným činnostem, ale i k dalším základním polním dovednostem, které si v praxi následně během cvičení vyzkoušeli.

Google+ Google+ Youtube Twitter
Aktuality

Nové fotografie!

11.10.2017

Do Fotogalerie jsme vložili fotografie z poslední akce, kterou jsme nazvali "Hotel Adolf". 

Nové fotografie!

04.04.2017

Do Fotogalerie jsme přidali nové fotografie z našeho únorového cvičení. 

Nové fotografie!

06.03.2017

Po dlouhé době jsem přidali nové fotky ze vzpomínkové akce, které jsme se zúčastnili v únoru letošního roku. Najdete je v sekci Fotogalerie


Naše projekty

Plzeň 1945
Back to 1945

Naši partneři

ČsOL Patton Memorial Pilsen


Výběr jazyka

Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen Patton Memorial Pilsen

- Select Language -